Skip links

قصه‌ی «کلاک» به سر رسید

?قصه‌ی «کلاک» به سر رسید!
?قهرمانی، نماینده دادستان در اولین جلسه دادگاه اکبر طبری، درباره ارتباط وی
با «فرهاد مشایخ»، کارپرداز برادران نجفی (مالکین اراضی #کلاک لواسان) گفت:
? حسب گزارش سازمان اطلاعات سپاه و بررسی‌های صورت گرفته مبالغ قابل توجهی از حساب آقای مشایخ به حساب آقای طبری واریز شده است که واریز کننده اصلی آن، آقای«حسن نجفی» بوده‌است. مشایخ مبالغی همچون ۸۴میلیارد ریال، ۱۰۰هزار یورو و یک دستگاه خودرو به طبری پرداخت کرده است. همچنین یک واحد آپارتمان اداری در مجتمع سانا واقع در قیطریه تهران که حسب اظهارات آقای مشایخ این واحد از جانب آقای نجفی به آقای طبری منتقل شده است.
.
? آقای مشایخ عنوان داشت این پرداخت‌ها به آقای طبری جهت انجام کار‌های متخلفانه اراضی کلاک بود. همچنین آقای نجفی درباره این رشوه‌ها می‌گوید که برای راه انداختن کار‌ها و بهره بردن در سیستم قضایی و جهت پیشبرد اهداف بوده است. همچنین در گزارش اطلاعات سپاه نیز آمده: «منصوری» با وساطت متهم طبری اقداماتی را به نفع نجفی انجام داده است.
.
➕پ.ن:
?ماجرای زمین یک‌میلیون مترمربعی کلاک #لواسان از بزرگترین و سیاسی‌ترین زمین‌خواری‌های تاریخ کشور بود که قرار بود بزرگترین و لاکچری‌ترین شهرک ویلایی کشور در آن ساخته شود. مجوز ساخت و ساز در این زمین با یک دستور قضایی از سوی رئیس سابق دستگاه قضایی صادر شده بود. ?پرونده کلاک برای اولین بار در برنامه #شهرداد آوانت‌تی‌وی افشا و بطور مفصل به آن پرداخته شد. اولین قسمت از پرونده کلاک در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۷ و در دوران صدارت آملی لاریجانی بر دستگاه قضایی، از آوانت‌تی‌وی منتشر شده و در ادامه با جزئیات بیشتر پیگیری شد.

ثبت نظر