Skip links

?بالاخره زورتون خواهد رسید؟!

?میلاد گودرزی، سردبیر شهرداد در صفحه توییتر خود نوشت:
?عملیات تاریخیِ! تخریب منزل #شبنم_نعمت_زاده در #لواسان این روزا مجدداً از سر گرفته شده! شهردار لواسان و خود شبنم نعمت‌زاده که تا قبل از این به دلایل مختلف از اجرای این تخریب فرار میکردن، الان هر دو در بازداشت‌اند و گویا سازمان بازرسی ورود کرده و داره حکم رو رأسا اجرا میکنه!
?بعد از انتقاد اخیر رئیس قوه‌قضاییه از تخریب آلونک‌ها و عدم برخورد با کاخ‌‌سازیها و ورود مستقیم این قوه و سازمان بازرسی‌اش به شهر بی‌شهردار لواسان، دیگه هیچ بهونه‌ای برای تعلل وجود نداره. ببینیم زور سازمان بازرسی به این ساختمون و موارد مشابه، مثل ملک #داماد_شمخانی که حکم قطعی تخریب داره، میرسه یا نه!
?پیشتر و بارها نوشتیم که برای مقابله دستگاه قضایی با تخلفات ساخت و ساز، علاوه بر اجرای قاطعانه حکم تخریب دانه‌درشت‌های متخلف، قوه قضاییه باید عایدی قضات حاضر در کمیسیون‌های ماده۱۰۰ از شهرداری‌ها رو قطع کرده و خودش حقوق‌شون رو بده و تعارض منافع‌شون رو مرتفع کنه، امضاکنندگان کمیسیون‌های ماده۵ی که به تخریب باغات یا تبدیل غیرقانونی حکم‌های تخریب تخلفات به جریمه رأی دادند رو تحت تعقیب قضایی قرار بده و نهایتاً هم پیگیر لایحه اصلاحیه این قانون‌ها و رفع باگ‌های اونا بشه!
.
? ویدئوی ضمیمه متعلق به روزهای ۱۵ و ۱۶ خرداد ۹۹ است.

 

ثبت نظر