Skip links

قصه‌ی ما به سر نرسید…

? قصه‌ی ما به سر نرسید…

?دادگاه #طبری هم تموم شد. شنیدم تو یکی از جلسات اخیر، طبری از بنده اسم آورده و گفته “تو موضوع #کلاک میلاد گودرزی به جاهای خوبی رسید و پشت صحنه ماجرا رو نشون داد. برید مستندهاش رو ببینید” (نقل به مضمون)

?جناب طبری؛ تو کلاک به #آملی_لاریجانی، #ناطق_نوری و #کامران_دانشجو رسیدیم. بله، تو یه مرحله از ماجرای ۱۵ساله‌ی کلاک به نقش این افراد رسیدیم. اما این تبرئه‌ی شما نیست. شما سالها پیش از ورود اینها درگیر کلاک و سرویس دادن به زمین‌خواران بودید. حتی وقتی #آملی_لاریجانی مشغول درس و بحث در قم بود، در دوره‌ی رئیس قبلی ق.ق شما سنگ‌بنای فساد #کلاک را گذاشتی. پشت کسی سنگر نگیر!

?البته اگه دادگاه علنی بود، از لابلای این وسط کشیدن پای سایرین، میشد خیلی از پرونده‌ها رو کشف رمز کرد. طبق شنیده‌ها از معدود خبرنگاران حاضر در جلسات، اسامی‌ای مثل #جعفری_دولت_آبادی نام‌های پرتکرار رد و بدل شده در دادگاه بودن که البته در اخبار رسمی چیزی درموردشون نشنیدیم.

?بنظر پرونده #طبری حالا حالاها بسته نمیشه! قصه‌های #حسن_رعیت، #جلیل_سبحانی، قضات و مسئولین قضایی همکار طبری و… هنوز باز نشده. سخنگوی قوه قضاییه هم دیروز تاکید کرد که این همه‌ی پرونده طبری نبوده و ادامه پرونده تو راهه! امیدواریم اپیزود۲ به قصه‌های بزرگتر و دراماتیک‌تر هم برسه!

 

ثبت نظر

ajax-loader